Weszliśmy w struktury MZSS! Następny krok: licencja klubowa.

MZSS

Z przyjemnością informujemy, że nasze stowarzyszenie, Małopolski Związek Pasjonatów Broni, na podstawie uchwały MZSS z dnia 10 kwietnia 2024 roku, numer 6/2024, oficjalnie dołączyło do Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego. To ważny krok w historii naszego stowarzyszenia, który otwiera przed nami nowe możliwości rozwoju i współpracy w ramach strzelectwa sportowego w regionie Małopolski.

Decyzja o przystąpieniu do Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego jest efektem wielu miesięcy intensywnych przygotowań mających na celu wzmocnienie naszej pozycji w środowisku strzeleckim oraz podniesienie standardów działalności naszego stowarzyszenia. Najważniejszym aspektem wejścia w struktury MZSS jest możliwość wystąpienia o licencję klubową do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie wymogi formalne, co ostatecznie pozwoli naszym zawodnikom na starty w ogólnopolskich zawodach organizowanych w ramach PZSS.

Już niebawem pojawią się kolejne informacje, dzięki czemu będziecie mogli na bieżąco śledzić etapy postępowania o uzyskanie przez MZPB licencji PZSS.

Zarząd Małopolskiego Związku Pasjonatów Broni

Scroll to Top